Anadolu Yakası Oteli İle Hep Bir Adım Önde!

Anadolu yakası oteli tercihinizle, şehrin içinde konforlu ve kaliteli hizmetle tanışabilir, özel gün ve organizasyonlarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Anadolu yakası oteli olarak uzun yıllardır misafirlerine olan özenli ve sınırsız hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren Crowne Plaza Oryapark şehrin parlayan yıldızı olmaya sizi de davet ediyor. Davet ve toplantı organizasyonlarınız için son teknolojiyle donatılmış salonları ile önemli misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Ayrıca hayallerinizdeki kına, nişan ve tüm etkinliklerinizi gerçekleştirmek için lezzetin ve profesyonel hizmetin buluştuğu nokta size sadece bir adım uzakta. En keyifli kısmı ise Spa Goa enerjisi ile sizi bekliyor. Ulaşılabilir lokasyonu ile Anadolu yakası oteli olmanın çok daha ötesinde bir deneyim.

Verimli Toplantılar

İstanbul şehir otelleri arasında, en yararlı teknolojiler ile donatılmış, keyifli ve verimli bir toplantı ortamı sunan Crowne Plaza Oryapark sizin için bütün hazırlıkları tamamladı bile. Siz de 50 ile 200 metrekare arasında değişen 18 adet toplantı salonu ile dilediğiniz büyüklük ve kapasitedeki salonlarda misafirlerinizi ağırlayabilir önemli işlerin altına imzanızı güvenle atabilirsiniz. Anadolu yakası oteli ayrıcalığıyla en verimli toplantıların ilk adresi şehrin içinde siz ve misafirlerinizi bekliyor.

Düğün Otelini Keşfet

Anadolu yakası oteli olarak Crowne Plaza Oryapark, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile hayatınızın en özel gününü unutamayacağız bir şölene dönüştürüyor. Düğün gününüze özel menü seçenekleri ile tam bir lezzet festivali yaşayacağınız bu kıymetli günde, alkollü ve alkolsüz ikram seçenekleri ile her şey tam da hayalini kurduğunuz gibi ilerleyecek. Ayrıca ziyafet düzeninde 500 kişiye kadar misafir ağırlayabilir bütün sevdiklerinizi etrafınızda toplayabilirsiniz.

SPA Goa İle Yenilik Zamanı

Toplantılar, etkinlikler, özel kutlamalar hepsini en iyi şekilde atlattınız ve artık yenilenme zamanı. Şehrin koşturmacası içinde bile kendinize ödüller verebilir küçük kaçamaklarla kendinizi şımartabilirsiniz. İş çıkışınızda ulaşılabilir lokasyonu sayesinde kendinizi güveniler ellere teslim edebilir çeşitli masaj seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz biraz daha ileri gidip hamam sefası yapabilirsiniz. Hayatınızın her anında motivasyonu yüksek, enerjik ve stresten uzak kalmak artık sandığınızdan daha kolay.

Detaylı bilgi edinmek ve bu ayrıcalıklardan faydalanmak için Crowne Plaza Oryapark’ın web sitesini zirayet edebilirsiniz!

Yorum yap