After Party Neden Yapılmalı?

After Party yapmak için hiçbir sebebiniz olmadığını düşünüyorsanız bir kere daha düşünün deriz!

After Party evli çiftlerin düğünden sonra daha küçük ve daha yakın çevresi ile düzenlendiği bir eğlencedir. Eğlencesinin yalnızca devamı niteliğinde değil, katlanarak artması için de çok özel ve keyifli konseptlerle zenginleştirilebilir. Eğer dans etmeyi, yakın çevrenizle olmayı seviyor ve onlarla özel bir eğlence dikkatinizi çekiyorsa After Party yapmak için size daha fazla sebep verebiliriz.

Hoş Geldiniz, Güle Güle

After Party için en büyük sebep düğündeki herkesin sizin misafiriniz olması ve sizden ilgi bekliyor olmaları. Bütün düğün boyunca gelen ve giden misafirlerin arasında eğlenmeye zar zor vakit bulabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki tam da herkesin gitmeye başladığı zamanlar aslında sizin eğlenceğiniz zamanların başladığını gösteriyor.

Büyüklere Saygı…

After Party kendi yaş grubunuz ve yakın çevrenizle gerçekleştireceğiniz bir eğlence olduğu için aile büyüklerini düşünmenize gerek kalmaz. Alkol kullanımı, müzik seçimi ve dans gibi düğün bileşenlerinin hepsi yalnızca siz ve sizinle eğlenceye devam edecek olan küçük grubunuzun tercihlerinden oluşur.

Gece Daha Yeni Başlıyor!

 

After Party varsa kimse Külkedisi’ne dönüşmez. Çoğu düğün gece yarısı biter ve gece de asıl bu zamanda başlar. Dolayısıyla eğlenceye doyamayan gelin ve damatların kendi yakın çevresi ile başka bir mekanda eğlenceye devam etmesi gayet keyifli bir organizasyon olur. Üstelik gelinlik ve damatlık giymek zorunda olmadan geceye gelin ve damat olarak devam edebilirsiniz. 🙂

 

Butik Düğün Hayal Edip Yapamayanlar…

 

After Party ile tam olarak istedikleri konsepti yaklayabilirler. Belki tekrar imzalar atılmayacak olur ama yanınızda en fazla görmek istediğiniz insanlarla birlikte bu en özel gecenizi kutlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede de kalabalığın ve hazırlık telaşının içinde tadını çıkaramadığınız eğlenceyi doruklara taşıyabilirsiniz.

 

After Party için Crowne Plaza Oryapark’ta kusursuz bir hizmet bulabilirsiniz. Hayal ettiğiniz eğlence için gereken servis, teknik donanım ve mekanı bulabileceğiniz otelimizde düğününüzün hemen ardından After Party’e devam etmek için bizimle hemen iletişime geçin!

Yorum yap