Düğün Oteli Crowne Plaza Oryapark’tan Damatlar İçin 2018 Düğün Önerileri

Düğünde gelinlik ne kadar önemliyse damatlık da bir o kadar önemlidir. Her sene değişen trendlere ayak uydurmaya çalışırken sıradanlık git gide demode olmaya başladı. Artık klasik düğünlerden ziyade çılgın fikirlerin hüküm sürdüğü düğünlere sıkça rastlıyoruz. Tabii ki bu fikirler doğrultusunda gelinlikler ve damatlıklarda nasibini bu modadan alıyor. Artık rengarenk duvaklardan rengarenk gelinliklere, Hogwarts konseptli düğünlerden pespembe düğün konseplerine kadar bir sürü çılgınlığa şahit oluyoruz.

Damatlar için sıradanlıktan uzaklaşmalarına yardımcı olacak bazı püf noktaları derledik. 2018’de düğününüzün yaza imzasını bırakması için ilk adım olarak listemize göz atabilirsiniz! Bu sene 2018’e damgasını vuran damatlık fikirleri ise bir hayli çılgın.

Renklerin Gücü

Artık kalıpların renkleri beyaz, siyah, bej gibi damatlık renkleri tarih oluyor! Yazın enerjisini damatlıklara taşımak ise yeni trend.  Pudra tonları, pastel renkler, gökyüzü mavisi gibi soft renkleri damatlıklara taşımak hem düğüne yeni bir renk getiriyor, hem de yazın ışıltısını yansıtmaya yardım ediyor.

Yaka Çiçeklikleri

Son yıllarda sıkça rastladığımız damat çıçekliklerinin gelin çiçekleriyle armonisi, düğünlerde en çok dikkat çeken detaylardan. Yaka çiçeği seçerken ayrıca damatlık ve smokin renklerine uygun, düğün konseptine, fotoğraf çekimi mekanlarına uyan renklerde olmasına özen göstermek çok önemli. Skulent, lavanta ve orkideler damat çiçeklikleri için en gözde 3 çiçek.

Papyon Krallığı

Klasik her şeyin demode olması tabii ki papyonları da kapsıyor. Siyah, düz papyonların devri kapandı. Sıkıcılıktan çılgınlığa uzanan yolculuğunuzda papyonlarınızın da özgür olmasına izin vermelisiniz. Alternatif özel tasarım papyonlar, damatlığınızı tamamlayacak ana parçalardan. Pastel tonlardan, çizgi film karakterlerine, süper kahramanların logolarından, geometrik tasarımlara kadar birçok model damat adaylarının beğenisine sunuluyor. Seçim yaparken kesinlikle düğün konseptini, düğün rengini ve damatlığınızın rengini göz önünde bulundurmalısınız.

Pantolon Askılıklarının Hükmedişi

Deri ve kumaşlardan hazırlanan farklı tasarımlarıyla pantolon askılıkları 2018’de hiç şüphesiz ki bomba etkisi yaratacak! Yaka çiçeklerini, papyonlarla birleştiren ve bir şık bir bütünlük sağlayan pantolon askılarının çeşitli tasarımları ve şekilleri bulunuyor.

2018’e damga vuracak düğünler için trendlere uyum sağlamak isteyen damatlar, cıvıl cıvıl yeni tarzlarına bürünüyor! Tarzlarıyla farklı olmak isteyen damat adayları, düğünlerinde bütün gözleri üzerlerine çekiyor!

 

 

Yorum yap