Crowne Plaza Oryapark’tan Yine Muhteşem Bir Etkinlik!

Ünlü yoga eğitmeni İpek Darga’nın değerli katılımıyla ‘’Zihinsel Detoks ve İnziva’’ etkinliğimiz 16 Mart 2018 tarihinde Crowne Plaza Oryapark’ta keyifle gerçekleşti.

Senelerdir birçok yabancı kurumsal ve şirkette yoga dersleri veren, Mindful Living alanında da profesyonelleşmiş ünlü yoga eğitmeni İpek Darga, müşterilerimize Yoga eğitimi vermek ve Zihinsel Detox alanında farkındalık yaratmak amacıyla etkinliğimizin başrolü oldu.

Kalabalık bir katılım oranıyla gerçekleşen Yoga etkinliğimiz esneme – rahatlama hareketleriyle start aldı. İpek Darga’nın rahatlatıcı ses tonundan nefes egzersizlerine kadar Zihinsel Detox’un gerçekleşmesini sağlayacak çalışmalar ile rahatladıktan sonra daha zor hareketlere geçilerek vücudun ve kasların gevşemesine yönelik çalışmalar yapıldı. Etkinlik esnasında İpek Darga’nın engin bilgilerini dinledik, Yoga hakkında merak edilenleri öğrendik. Muhteşem enerjisinden etkilendik.

Yoga seansı bittikten sonra yemeğe geçmeden evvel oldukça bilinen bir detox içeceği olan yeşil çaylar katılımcılara sunuldu, faydaları anlatıldı. İçinde limon, salatalık, taze kekik ve buz olan soğuk yeşilçayın bedenimizi toksinlerden arındırmasına izin verdikten sonra, detox menüsüyle dengeli beslenmenin ipuçları hakkında sohbet ettik. Crowne Plaza Oryapark’ın yetenekli ve tecrübeli aşçıları sayesinde adeta bir lezzet şölenine dönen detox yemeklerini de tükettik.

İpek Darga yemekler hakkında ‘’Kızartma, ekmek ve çiğ yemeklere kesinlikle yer verilmeyen detox menümüzün temel amacı, sindirimin kolaylaştırılması ve arta kalan enerjinin hücrelerin yenilenmesi için kullanılmasıdır.’’ açıklaması yaparak sindirim sistemi hakkında faydalı bilgiler ile bizi aydınlattı.

Çekiliş hakkında katılımcılar bilgilendirildikten sonra İpek Darga’nın kapanış konuşmasını dinledik ve etkinliğimizin sonuna geldik. Katılım sağlayarak bizi onurlandıran bütün katılımcılara teşekkür ederiz.

Yorum yap