Anadolu Yakasının En Donanımlı Oteli Crowne Plaza Oryapark’ta Gelin Hamamı Sefası

Geçmişten günümüze, gelinlerin vazgeçilmezi olan ve günümüzde daha çok stres atmak ve eğlence amaçlı düzenlenen gelin hamamı ile düğün öncesi tüm yorgunluğunuzu atmak istemez misiniz?

Osmanlıdan günümüze gelen bu adet eskiden damat annelerinin, müstakbel gelinlerini etraflıca incelemeleri için düzenlenirdi. Gelin, hamam öncesi mutfaktaki marifetlerini gösterir, gerekirse kayın validesine hizmet eder, kese dahi yapardı. Günümüzde ise gelin hamamı, adını korumakla birlikte formunu oldukça değiştirdi. Gelin hamamı artık, bekarlığa veda, kına gecesi, kişisel bakım gibi nitelikler taşıyarak gelin tarafının bolca eğlenirken yorgunluk attığı bir organizasyon haline geldi.

Tarihin köklü izlerini taşıyan ve modern çağın ruhuna uyum sağlayan gelin hamamı, düğün öncesi gelinleri rahatlatan bir yandan da eğlenceye doyuran harika bir etkinlik olarak varlığını sürdürüyor. Siz de hamamın cilt üzerindeki gözenekleri açarak toksitlerden arındıran etkisi ile cildinizi ferahlatıp üzerinizdeki gerginliği atabilirsiniz.

Düğün Öncesi Neden Gelin Hamamı Yapmalısınız?

  • İster Gelin Hamamı Yapın İster Bekarlığa Veda

Gelin hamamları eskisi gibi kayınvalidelerin gelinlerini görmesi için düzenlenen bir organizasyon değil artık. Günümüze modernleşmiş haliyle gelen gelin hamamı, gelin ve arkadaşlarının bir araya gelip eğleneceği bir ortam haline gelmiştir. Bu haliyle de ister gelin hamamı adıyla adlandırın ister düğün öncesi arkadaşlarınızla bekarlığa vedanızı yapın. Kendi düğün hikayenize Crown Plaza Oryopark’ın gelin hamamında farklı bir hava katın!

  • Gelin hamamına katılın, düğününüzde parlak bir ciltle ışıldayın!

Gelin hamamının iyileştirici etkileri ile Crowne Plaza Oryapark’ın profesyonel terapistlerinin masaj seçeneğini birleştirin. Hem cildinizi tazeleyin hem ruhunuzu. Böylece düğün öncesi üzerinizdeki tüm gerginliği ve heyecanın yarattığı stresi atın, Crowne Plaza Oryapark gelin hamamından ayrılırken yüzünüzden büyük bir gülümseme ve güzel hatıralarla ayrılın.

  • Gelin Hamamı İle Doyasıya Eğlence Keyfi

Geçmişin eşsiz deneyimini, bugünün enerjisiyle buluşturun, eğlencesi bol bir geceye imza atın. Yeşilçam efsanelerinin unutulmaz anlarına ortaklık edin, kendi efsanenizi yaratın. Çalgısı çengisi bol, müziği eğlencesi sınırsız, göz dolduran ikramlarla bezenmiş bir gelin hamamı hayal edin. Bu özel geceyi Crowne Plaza Oryapark ayrıcalığıyla yaşamaya ne dersiniz? Açık büfe ikramlara ve masaj seçeneklerine göz atmayı unutmayın.

 

Yorum yap