Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy – Sancaktepe Metrosunun Birinci Etabı Açıldı!

Senelerdir yapım aşamasında olan ve hazırlıkları son hızla tamamlanan Üsküdar – Sancaktepe metrosu geçtiğimiz günlerde açıldı! Yeni metro hattının bir sürü insanı hızlı bir şekilde istedikleri yerlere ulaştıracağı tahmin ediliyor. Diğer metro ve metrobüs hatlarına entegre olması da neredeyse en uzak yerlere bile ulaşımı kolaylaştırıyor. 16 durak olarak hazırlanan metronun ilk etabı 9 durak olarak açıldı.

İster iş seyahati için, ister tatil seyahati için olsun Crowne Plaza Oryapark’ta konaklamak isteyenler, yeni açılan metro ile Atatürk Havalimanı’ndan kısa bir süre içinde Crowne Plaza Oryapark’a ulaşabilecekler. Bu gelişme ile beraber İstanbul’u tanımak için gezmek isteyen misafirlerimiz her yere kolayca ulaşım sağlayan konumuyla Crowne Plaza Oryapark’tan istedikleri yerlere gidebilecekler.

Ayrıcalıklı konumu sayesinde İstanbul’un her ilçesine hızlı ulaşım imkanı sunan Crowne Plaza Oryapark, yeni açılan Üsküdar – Sancaktepe metrosu ile daha çok ilgi görmeye devam ediyor.Ulaşımı daha hızlı ve kolay hale getiren metro ile Altunizade durağından metrobüse, Üsküdar durağından Marmaray’a bağlanmak mümkün. Ümraniye ilçesine bağlı Crowne Plaza Oryapark Hotel’den metroya ulaşmak ve  Atatürk Havalimanı’na bile kısa bir sürede ulaşmak yeni metro ile oldukça kolay.

Yorum yap