En Eğlenceli After Party Fikirleri

After Party ile düğün ya da nikah gününde eğlenceyi uzatmak, uzatırken de dozunu artırmak isteyenler için birbirinden renkli önerilerimiz var.

After Party hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse düğün ya da nikahlardan sonra genç çiftin kendi yaş grubundaki yakın çevresi ile birlikte olduğu eğlence diyebiliriz. Genellikle her yaştan misafirin olduğu düğünler her türlü eğlence için uygun konseptler içermeyebiliyor. Son yıllarda eğlencede eksik kalan yanları ise after party ile tamamlamak mümkün oluyor. Peki, sadece müzik ve danstan oluşan bir parti yapmak zorunda mısınız? Elbette hayır! Birbirinden ilginç fikirlerle geceye ummadığınız kadar renk katabilirsiniz.

Herkes Peruklarını Taksın!

Özellikle kadınlar iyi bilir, saç rengi ve modeli bir anda insanın havasını değiştirir. Peruklar söz konusu olduğundaysa gerçekte asla kullanılamayacak olan sıra dışı örnekleri kullanmak mümkün olabilir. Her arkadaşınızın peruk takmasını parti kuralı olarak belirleyin. Kimi palyaço saçlarıyla gecenize renk katsın, kimi punkçı olsun, kiminin ise bir anda beline kadar saçları olsun. Seçim onlara kalmış!

Ne Giyebileceklerini Bir Düşünün!

Kıyafetlerle ilgili birçok farklı konsept belirleyebilirsiniz. After partylerin en eğlenceli tarafı da bu zaten; insanların komik ya da çılgınca şeyler yapabilmesine olanak tanır. Bu yüzden belki de herkesin aynı renk giyineceği bir kostüm konsepti düşünebilirsiniz. Baktığınız her yerde favori renginizi görmek gerçekten de ilginç bir görüntü çizebilir.

Maskeler Takılsın!

Aslında maske takmanın olayı biraz gizem yaratmaktır. Hepsini çok iyi tanıdığınız arkadaşlarınızla birlikte bu gizemi oluşturamayabilirsiniz ancak ortaya çok eğlenceli manzaralar çıkabilir. After Party’nizde Zorro’dan Batman’e, Cat Woman’dan Lastik Kız’a kadar bir sürü farklı karakter olabilir. Kim bilir, belki prensini arayan bir prenses bile oralarda bir yerde aşkı bulabilir.

Biraz Geçmişe Gidin!

Gerçekten de her yılın kendine has bir havası, modası, tarzı vardı. 50’lerden başalyıp 90’lara kadar uzanan neredeyse yarım asırlık sürede birbirinden farklı 5 üslup var. Size en yakın olanını seçebilirsiniz. Bir anda kendinizi Elvis Presley gibi sahnelerde şarkı söylerken, Twist yaparken ya da çocukluğunuzun Türkçe Pop şarkılarını peşpeşe dinlerken bulabilirsiniz. Konseptinizi seçin, after partynizi organize edin.

Elbette konseptine karar vermek bir partiyi harika yapmaya yetmiyor. Düğün gecesi boyunca zaten enerji sarf etmiş olan konuklarınız için lezzetli atıştırmaklar, gece boyunca içilecekler de partinin önemli parçalarını oluşturuyor.
Siz de tüm bu detaylarıyla kusursuz bir after party ile eğlencenin tadına varmak için Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edebilirsiniz. Şehrin merkezindeki Crowne Plaza Oryapark’a kolayca ulaşabilir ve eğlencenin tadına doyasıya varabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!

Yorum yap