Düğün Oteli Konseptinde Yeni Maceralara Hazır Olun

Düğün otelinize karar verdiniz ve omzunuzdan en ağır yükü attınız. Şimdi ise sıra zevklerinize ve tarzınıza uygun olan detayları kararlaştırmaya geldi.

Düğün oteli konseptli maceranız daha yeni başlıyor çünkü siz gelin çiçeğinizi havaya atmadan her şey tam anlamıyla bitmiş sayılmaz. Düğün konseptiniz, gelinliğiniz, makyajınız, kullandığınız aksesuarlar ve dahası için günlerce belki aylarca emek verdiniz. Mekan süslemeleri aşamasını ise en sona bıraktınız. Biz de bu incelikli detaylar konusunda size yardımcı olacak bazı fikirler vermek istedik.

Rustik Mutluluklar

Kırsal ve doğayla iç içe bir hayatı seviyorsanız bunu düğün gecenize yansıtmak sizin için kaçırılmayacak bir fırsat olabilir. Çuval kumaşları ile masa ve sandalyeleri süsleyebilir kurutulmuş dallar ve yapraklarla ortamı hareketlendirebilirsiniz. Renk olarak da kahve ve mürdüm tonlarını seçmeniz ortama tatlı bir hava katacaktır. Masalarda duran mumluklar ise hem ortama tatlı bir aydınlık katabilir hem de misafirleriniz için birer hediye olabilir. Böylesi doğal bir konsept misafirleriniz için de fazlasıyla ilgi çekici olacak.

Kışın En Sıcak Hali

Mevsimlerle aşk yaşıyor, kışın yağan kara bayılıyor ancak üşümekten hoşlanmıyor musunuz? Hiç önemli değil, siz yine de kış temalı bir konsepti seçtiğiniz düğün oteline taşıyabilirsiniz. Kozalaklarla, doğal çiçeklerle, ağaç dallarıyla, düğün gecenizi süsleyebilirsiniz. Ahşap sandalyeler ve yürüme yolunuza serptiğiniz yapay karlar kış temalı düğün gecenizin istediğiniz atmosfere bürünmesini sağlayacaktır. Gelen misafirlere ise keselerde kızarmış kestane ikram ederek onları şaşırtabilirsiniz. Üşümeden kışı deneyimlemek konuklarınız için de unutulmaz olacaktır.

Rengarenk Heyecanlar

İçinizde sakladığınız gökkuşağını dışarı çıkarma vakti geldi. Her masa örtüsünü farklı bir renkte seçebilir, en sevdiğiniz rengi ise yalnızca sandalye fiyonklarında kullanabilirsiniz. Böylelikle başrolde en sevdiğiniz rengin olduğu bir konsept oluşturabilirsiniz. Her katında ayrı bir renk olan çok katlı düğün pastanız ise bu rengarenk koseptinizin en tatlı kısmı olacak. Bizden size tavsiye; bunca rengin içinde çocukları sevindirecek olan balonları da unutmayın. Gelin ile damadın içeri girmesiyle havaya uçuşacak olan renkli balonlar hem çocukları sevindirsin hem de mutluluğunuzu gökkuşağına taşısın.

Vintage Sevenler

Düğün oteli seçecekseniz hayalinizdeki düğün için en göz alıcı konseptlerden biri de vintage olabilir. Dantel işlemeli bir gelinlik giydiğinizi ve zarafetle süslenmiş olan düğün mekanınızı hayal edin… Saman rengi peçetelikler, gümüş şamdanlar ve hatta eski model yemek setlerini tercih edebilirsiniz. Konseptinizi her detayıyla oluşturmak için ışıklandırmadan müziklere kadar misafirlerinize nostaljiyi tattıracak seçimler yapabilirsiniz.

Siz de hayalinizdeki konsepte sahip bir düğünü kusursuz bir hizmet ile düşlüyorsanız Crowne Plaza Oryapark’ta 2018 fiyatları ile 2019’da düğün yapma fırsatını kaçmadan yakalayın. Eksiksiz ve profesyonel bir hizmetle bütçenize uygun rüya gibi bir düğün için Crowne Plaza Oryapark’ta hemen rezervasyon yaptırın.

Yorum yap