Crowne Plaza Oryapark’tan Düğününüzü Güzelleştirecek Ufak Detaylar

CROWNE PLAZA ORYAPARK’TA DÜĞÜNÜNÜZÜ GÜZELLEŞTİRECEK UFAK DETAYLAR

Düğünler, hiç unutulmayacak hatıraların bankasıdır. Düğününüzü ne kadar kusursuzlaştırabilirseniz biriktirdiğiniz anılar o kadar güzel olur. Yeni bir hayata adım atarken sevincinizi en samimi anlarla paylaşabilmenize yardımcı olmak için bazı minik fikirler biriktirdik.

Örneğin;

Giriş Masası: Düğünün ihtişamı düğünün girişinden belli olur diye boşuna dememişler. Karşılama masasının yanına tebeşir tahtası ile düğününüzü ve kendi mottonuzu yazabilirsiniz. İlk karşılaşmayı ne kadar güzelleştirirseniz insanların algısı da o kadar güzelleşir. Gecenin geri kalan zaman diliminde insanların olumlu duygularıyla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tahtadan figürler: Tahtadan figürleri, masaları şenlendirmek için boyayabilirsiniz. Bu işlem tabiki kalabalık düğünlerde pek de mümkün görünmüyor. Kalabalık bir düğün planlıyorsanız boyama işlemini gerekli kişilere devrederek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Tahtadan oluşan gelin ve damat figürleri hem doğallığı simgeleyecek, hem de masada bulunan kişilerin beğenisini kazanacaktır.

Saç Tokası: Duvağınıza yakışacak hiç bir aksesuar bulamadıysanız, kendi el işçiliğiniz sayesinde basit bir tel tokadan inci boncuklar ve el işi iplerle mükemmel bir toka yaratabilirsiniz. Farklı ve akılda kalıcı dokunuşlar ile insanların kolay kolay unutamayacağı bir tarz elde edebilirsiniz.

Metalik Boyalar: Düğün masalarında değişiklik yaratarak farklı bir görünüm sağlamak istiyorsanız, normalde anlam ifade etmeyecek şişeleri veya mumlukları metalik boyalarla boyayarak şık bir dekorasyon elde etmek mümkün. Dümdüz cam şişelerini boyayarak boyutları farklı olsa bile değişik bir süs yaratabilirsiniz. Kocaman beyaz mumları da şişelere yerleştirerek mumlukları bitirebilirsiniz.

Minimal Mumluklar: Kocaman şamdanların hem çok yer kapladığını hem de fazla gösterişli olduğunu düşünüyorsanız, minik mumluklar tam size göre! İster mağazadan temin edebilir, ister kendiniz yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alabileceğiniz plastik bardakların içini altın rengine boyayıp vernikledikten sonra dış tarafını akrilik boya ile boyadığınızda zarif bir görünüş elde edeceksiniz.

Mukavva ve Yaprak: Doğadan olan her şey efsanevi bir doğallık getirir. Durum bu olunca yosun, emin olun çok işinize yarayacak. Baş harflerinizi oluklu mukavvadan hazırlayın ya da strafor kestirin. Daha sonra her yerini  yaprak ile kaplayın. Düğününüzü Sonbahar mevsiminde yapmayı planlıyorsanız, yaprakların renklerini sararan renklerden seçmeniz enfes bir görüntü oluşturacaktır. Gerçek yapraklar da seçebilirsiniz. Böylelikle doğal ve huzur veren bir atmosfer yaratmak için güzel bir adım atabilirsiniz.

Kocaman Balonlar: Her kutlamanın olmazsa olmazı balonlardır. Düğününüzde de balon kullanmayı ihmal etmeyin deriz. Dilediğiniz boyutlarda ve renklerdeki balonları beyaz tüller ile kaplayarak konseptinize uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca, farklı mat ve pastel tonlardaki kumaşlarla kaplayıp kuyruklarına dilediğiniz şekilde kurdeleler ve ahşaplarla balonları süsleyebilirsiniz.

Düğün Menüsü: Düğün menünüzü çatal bıçaklarla masaya eklemeye ne dersiniz? Dilediğiniz sadelikte yapabileceğiniz menüler için size tek gereken karton ve şekilli kesen makas. Menülerinizi biçimlendirdikten sonra çatal bıçak takımına ekleme fikri sizin sorumluluğunuzda. Dilediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

Hediye: Düğününüzden hatıralar taşıyan ve düğününüzün her daim hatırlanmasını sağlayacak olan hediyeler için yeni bir akım başladı. Tahta sopalara kestiğiniz, gramaj olarak ağır olan kartonları yapıştırın ve üzerine düğün bilgilerini ekleyin. Her görüldüğünde sizin mükemmel gününüzü hatırlatacak.

Yorum yap