Crowne Plaza Oryapark’ta Sauna Keyfi

Büyük şehirlerde yaşamanın getirdiği olumsuz etkileri üzerinden atmak isteyenler için bir çok yol var. Bu yollardan biri de Sauna! Şehrin kaosunda haftanın stresini atmanın en ferah yolu Sauna, sıcak ve buhardan çok daha fazlası. Kendine has bir felsefesi ve amacı olan bu antik rahatlama yönteminin kökeni Finlandiya olarak biliniyor.

Sauna, banyo yeri olarak kullanılmanın aksine, yaklaşık 70 derece sıcaklıkta yüksek nem oranı ile vücudun 10 dakika terletilmesi mantığı ile kullanılmaktadır. Vücutta oluşan terle birlikte tüm zararlı toksinlerden arınılması sağlanır. Sauna, deride bulunan ölü hücreleri temizler. Cilt zamanla kendini yeniler ve daha pürüzsüz olur. Sauna ile yenilenen bir cilde ve ruha sahip olmak, stresin verdiği olumsuz hisleri kendinizden uzaklaştırmanızı sağlar.

Anadolu Yakasındaki ayrıcalıklı konumuyla, Ümraniye ilçesinde bulunan Crowne Plaza Oryapark, Anadolu Yakası’nda saunayı tercih edenler için ilk adreslerden biri olmaya devam ediyor. Crowne Plaza Oryapark’ın saunasını tercih edenler, sauna çıkışında çeşitli farklı aktivitelerde de bulunabiliyor. Şok duşlar ve dinlenme alanlarından yararlandıktan sonra hemen yanında bulunan hamamda keyif yapmak da mümkün.

Bunların dışında Crowne Plaza Oryapark’ta masaj yaptırmak isteyen müşteriler için Uzak Doğulu uzman masaj terapistleri tarafından uygulanan 30’a yakın masaj ritüeli de bulunuyor.  Bir sauna deneyiminden çok daha fazlasını sunan Crowne Plaza Oryapark’ta, hamam veya masaj keyifinden yaralandıktan sonra yenilenmiş ve sıvı kaybetmiş vücudunuz için size en iyi gelecek şey, sıvı takviyesi ve keyfinize keyif katacak güzel bir yemek olacaktır.

Yoğun nem ve ısıyla ter atan bedeninizin kendine gelebilmesi için Dünya mutfağı ile Türk kültürünün leziz yemeklerini harmanlayan Oval Restaurant sizi bekliyor olacak. Kendinizi ödüllendirmek için daha iyisi olamazdı.

Yorum yap