Crowne Plaza Oryapark ve Anadolu Yakası

ANADOLU YAKASI’NDA OTEL SEÇERKEN NEDEN CROWNE PLAZA ORYAPARK’I TERCİH ETMELİYİZ?

İster iş gezisi için, ister tatil için İstanbul’da kalacak bir otel bulmak bazen zorlaşabiliyor. Oldukça fazla bulunan oteller arasından size en uygununu seşmek için otelleri kategorileştirmek gerekebiliyor. Ulaşım açısından uygun mu, otelin avantajları neler, yemekleri nasıl, oda açısından ayrıcalıklı mı gibi sorularla kategorileştirme işlemine ilk adımı atabilir, daha sonra karar verme aşamasında kolayca hareket edebilirsiniz.

Anadolu Yakası’ndaki ayrıcalıklı konumuyla farkını ortaya koyan, alanında yükselerek en çok tercih edilen Anadolu Yakası otelleri arasında yer alan Crowne Plaza Oryapark, otel seçeneklerinizin arasında olması gereken bir otel. Sizin için kategorileştirdiğimiz alanlarıyla Crowne Plaza Oryapark’ı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Ulaşım

Crowne Plaza Oryapark, Ataşehir – Ümraniye lokasyonundaki ayrıcalıklı konumu sayesinde İstanbul’un güzelliğiyle baş döndüren bir sürü mekanına ulaşımı kolaylaştırıyor. İster iş gezisi için, ister gezi amaçlı tercih edin gezebileceğiniz ve görebileceğiniz bir sürü mekana ulaşımınız Crowne Plaza Oryapark’tan çok kolay. Camiler, kiliseler, müzeler gibi tarihin derinliklerinden gelen izleri sürebileceğiniz mekanları ziyaret edebilirsiniz. Üç havalimanı ve Boğaz köprülerinin kesiştiği noktadaki eşsiz lokasyonu sayesinde Avrupa Yakası’na kısa bir sürede varabilirsiniz, ayrıca havalimanlarına kısa bir sürede varabilirsiniz.

Yemek

Birbirinden farklı tatların, muhteşem sunumlarla ikram edildiği Oval Restaurant’ta, her damak zevkine hitap eden lezzetleri bulmak mümkün. Crowne Plaza Oryapark’ın mutfağının yıldızı Oval Restaurant sayesinde bir çok milletten bir çok farklı yemeğin tadını damağınıza kazımak çok kolay. Kalabalık davet ve organizasyonlar için de tüm imkanlara sahip olan Oval Restaurant, hızlı ve pratik oluşuyla kalabalık kitlelerin karınlarını doyurmaya devam ediyor. Doyurucu ve sağlıklı bir menü sunan Sağlıklıyım Toplantı Paketi veya Akdeniz mutfağına özgü birbirinden güzel lezzetler içeren Akdeniz Molası Toplantı Paketi ile beğeni toplayan Oval Restaurant’ta daha bir sürü menü bulunuyor. Ayrıca, Oval Restaurant bünyesinde bulunan Private Dining Room’da ise, gizliliğin önemli olduğu özel yemekleriniz için size, restoranın diğer bölümlerinden izole bir ortam sağlanıyor.

Sağlık

SPA Goa: Crowne Plaza Oryapark kalitesiyle, nezih ortamı ve kişiye özel hizmet prensibini benimseyen SPA Goa’da; kadın ve erkeklere özel olarak konumlandırılmış saunalar, buhar odaları, şok duşlar ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Havuz: Deniz suyu özelliklerine sahip özel kapalı havuzumuz vücudunuzu dinlendirmek için hizmetinizde.

Fitness: SPA Goa Fitness’ta profesyonel fitness eğitmeni eşliğinde size özel hazırlanan fitness ve kondisyon dersleri ile yeni bir siz yaratabilirsiniz. Temel fitness ekipmanlarının yer aldığı fitness alanında, lisanslı spor eğitmenleri eşliğinde, sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmak için geç değil. Uzman fitness eğitmenlerinin size özel hazırlayacağı spor programları, vücut denge ve kuvvet arttırımı, postür düzenleme, kondisyon arttırma, sağlıklı kilo verme ve kilo alma, vücut direncini arttırma gibi konularda size destek olur.

Masaj: Crowne Plaza Oryapark, bünyesinde Uzak Doğulu uzman masaj terapistleri tarafından uygulanan 30’a yakın masaj ritüelini barındırıyor. Üzerinizdeki stresi atmanın en keyifli yolu olarak masajı tercih edebilirsiniz. Thai Masajı, Bali Masajı, Refleksoloji Masajları, Aroma Terapi Masajı gibi alanlardan istediğinizi tercih ederek rahatlayabilirsiniz.

Hamam: Geleneksel ve modern mimarinin bir araya geldiği, Crowne Plaza Oryapark’ın keyifli hamamında uygulanan Geleneksel Hamam kese ve köpük terapileri ile, vücuttaki ölü deriler ve açığa çıkmış toksin atıkları atılımı sağlanarak köpük masajının dinlendirici etkisi tamamlanır.

İş Toplantıları

10’u aşkın sayısıyla farklı özellikleri bulunan toplantı odaları sayesinde konuklarınızı size yakışır bir şekilde ağırlayabilir, verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleri, farklı gruplara ve alanlara göre tercih edilebilitesini arttırarak toplantıları en verimli hale dönüştürebilmeyi hedefliyor.

Yorum yap