Crowne Plaza Oryapark’ta Düzenlenen Anneler Günü Brunch Etkinliği’ni Duydunuz Mu?

Yılın en sevilen günlerinden biri olan Anneler Günü nihayet geliyor. Bizi bu günlere getiren, desteğini bir gün bile olsa eksik etmeyen annelerimizi her gün değerli hissettirebiliyor olsak da bu günün anlamı ve önemi tabiki de farklı. Her yıl Anneler Gününde annelerimizi daha da değerli hissettirebilmek için bir fırsat yakalıyoruz. Her önemli gün olduğu gibi bu özel günde de Crowne Plaza Oryapark sizi yalnız bırakmıyor!

Crowne Plaza Oryapark, Anneler Gününde bütün anneler için düzenlediği etkinliğiyle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Doğaya ufak bir kaçamak yapmak isteyenleri de düşünerek bahçesinde bulunan yemyeşil çimlerinin üzerinde düzenlediği Brunch Etkinliği, her yönüyle tatmin edici ve eğlenceli.

‘’Annemle Özel Bir Pazar’’ başlığı nihayetinde düzenlenen etkinlik, adından da anlaşıldığı üzere ‘’Özel’’ bir etkinlik olmaya aday. Etkinliği özel kılan; annenizle birlikte güzel bir Pazar gününde çıplak ayakla çimlerde yürüyebileceğiniz, canlı müzik eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiz ve Oval Restaurant’ın eşsiz yemekleriyle lezzet şölenine dahil olabileceğiniz bir etkinlik olması. Üstelik çocuklarıyla beraber katılmak isteyenler için bulunan animatör sayesinde ailecek eğlenmek de mümkün. Tabiki brunchların olmazsa olmazı Mimoza kokteylinin de sofraların baş köşesindeolduğunu unutmamak gerek!

Siz de ailenizle beraber unutulmayacak bir Anneler Günü geçirmek istiyorsanız Crowne Plaza Oryapark’ın Anneler Günü Brunch’ını programınıza ekleyin!

 

Fiyat:                                                                                                  Saat:

KDV dahil kişi başı: 55 TL                                                                Başlangıç: 10:00

6 kişilik Grup için: 315 TL                                                                 Bitiş: 14:00

10 kişilik Grup: 500 TL

Yorum yap