Sailing – Home 1

Masaj
Spa Goa’da dünya ve uzak doğu masaj ritüellerinden 30’a yakın masaj terapisinden yararlanabilirsiniz. Uzman Taylandlı terapistler tarafından alacağınız eşsiz terapiler ile bedeninizde ve ruhunuzda canlanmayı, dinginliği hisseceksiniz.

Tai masajı
Tai masajı uygulaması ile vücuttaki gerilim serbest bırakılır. Aynı zamanda vücudu yoga benzeri bir duruşa sokarak, eklemleri açmak ve esnemeyi kolaylaştırıcı uygulamalar eşliğinde kişide ki fiziksel ve mental uyum sağlanır. Rahatlatıcı ve dinlendirici özelliğe sahiptir.

Bali Masajı
Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derin kasa gruplarına etki eder. Dinlendirici etkisi yanında aynı zamanda vücuda zindelik sağlayan rahatlatıcı bir masajdır. 

Refleksoloji Masajları
Kökeni Uzakdoğu’ya uzanan Refleksoloji, vücuttaki gerilimi almak ve nörolojik hastalıklarda destek tedavi sağlamak amacıyla, ayaklardaki ve vücutta ki belirli noktalara uygulanan bir masaj tekniğidir. Refleksoloji, bedendeki serbest enerji akışını sağlamak amacıyla kullanılan etkili ve zararsız bir yöntem olarak kabul ediliyor. Dinlendirici ve rahatlatıcı ekisinin yanında vücutta ki enerji noktalarını açmaya, harekete geçirmeye yardımcı olur.

Aroma Terapi Masajı
Özel Aroma terapi yağları ile yapılan bu masaj rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Aroma terapi masajı özellikle mental ve bedensel yorgunluğu gidermek için hafif basılarla uygulanan rahatlatıcı bir masajdır. 

Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz
Detaylı bilgi için ve rezervasyon için: 
Telefon: 0 216 666 64 10
E-posta: spagoa@cporyapark.com