Kampanyalarımız

Etkinlik Takvimi

Crowne Plaza Oryapark Ayrıcalığıyla İftar Keyfi

Türk ve Dünya mutfağından özel lezzetlerle

BAHARI BİRLİKTE KARŞILAYALIM

BARBEKÜ + Limitsiz Meşrubat = 89tl (KDV Dahil)...

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

- Seçkin düğün yemeklerinizde, en önemli...

Tümünü Gör

Misafir Yorumları

Yaklaşık 1 yıldır otelinizde eğitimler yapıyor, eğitimlere katılıyoruz. Tüm personeliniz son derece yardımsever ve samimi. Burada mutfak ve yemek menunüze ayrı bir açmak isterim. Yemekler fabrikasyon değil, ev yemeği tadında, çok lezetli. Hele bir kabak tatlısı var, otele onun için konaklamaya gelinir, o derece. Herkese içten teşekkürlerimizle...

Bizler Olmuksan  International Paper şirketi çalışanları olarak, sizlerle tanışmış olmaktan son derece memnunuz. Her gelişimizde güler yüzünüz, misafirperverliğiniz sizi tercih eerken ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı bizlere hatırlatıyor.
  Özellikle şefleriniz Kurtuluş Bey ve Mesut Bey hazırladıkları birbirinden lezetli sanat eserleriyle midemizde bayram havası estiriyorlar. Serviste görev alan arkadaşlarınızı da ayrıca kutlamak isteriz. İşlerini severek yaptıkları her hallerinden belli.
 Memnuniyetle sürdürdüğünüz iş birlirliğimizin uzun yıllar devam etmesi arzusuyla... 

Değerli Crowne Plaza Yetkilileri;

Ördek Confit yemek üzere restorantınızı 3.kez ziyaret ediyoruz. Sunduğunuz rahat ve keyifli ortam için sizlere teşekkür ederiz. Özgür Bey'e güleryüzü, nazik ilgisi ve her sefer gösterdiği yardımları nedeniyle teşekkür ederiz. 

Eren Bey kaldığım onca otellerde gördüğüm en başarılı, en ilgili ve işini en güzel yapan aşçı. Sabahleyin kahvaltı yaparken, canım birşey istemedi bir kivi yiyecektim ama soyulmamıştı ufak mırıldanmamı farkedip anında muhteşem bir meyve tabağı yapıp önüme koydu. İnanılmaz mutlu oldum.

Saygıdeğer Crowne Plaza yetkilileri,

Otelinizde ilk defa konaklayan birileri olarak memnuniyet ve şükranlarımızı arz etmek isteriz. Otelinizde iki gece kalmayı planlarken personelizin güleryüz ve alakası, odaların temizliği, özellikle restaurant bölmünde tüm personelin (müdüründen-aşçısına) samimi, nezaket ve güler yüzlülüğü ve birebir ilgilenmeleri bizi ziyadesiyle memnun ettiği için konaklamımızı dört gece daha uzattık.

Erkende kahvaltıya inilse veya geçte inilse tezgahdaki tertip ve düzen aşçılar tarafından çok güzel takip ediliyor. İkramları lezzetli ve sunumu mükemmel. Özellikle aşçılarımıza tam not. ******* (7 yıldız) 

Exellent services: The staff remembers what I always eat and drink in the morning (for example: hot milk and fried eggs)
Great food: Wonderful fried eggs, fresh fruits, good nuts.
Everyone is always smiling, very attentive, timly services. They after offer suprises eg strawberries.

 

Merhabalar,

 

Hava şartları sebebiyle üç gün İstanbul’da, otelinizde kaldım.

 

İşim gereği senenin yarısından fazlasını dünyanın değişik ülkelerinde, farklı otellerde geçiririm. Konakladığım bu kadar tesisin arasında ekibiniz kadar profesyonel, kibar, yardımcı ve samimi bir ekiple karşılaşmadım. Hazırlıksız, mecburi konaklamam sırasında gerçekten evimde hissettirdiler. Herkese, özellikle Özgür Eroğlu ve restoran ekibine, derde deva housekeeping ve resepsiyon ekibine çok teşekkür ederim.

 

 

Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim. İyi çalışmalar. 

Plansız geldiğimiz bir akşam yemeğinde, beklentimizin çok üzerinde bir nefaset, misafirperverlik ve güler yüz ile karşılaştık. Bilhassa Özgür Bey’in konuksever yaklaşımı çok hoşumuza gitti. Tüm personelinize ve özellikle lezzetleri için değerli şefinize teşekkürlerimizi sunarız. 

Sevgiler 

Tümünü Gör

Instagram

Tümünü Gör