Sailing – Home 1
REZERVASYON

Intercontinental Hotels Group
Grubu bünyesinde 9 otel markasına sahip küresel bir şirket olan IHG, dünya çapında 100’e yakın ülkede, 5 binden fazla otelinde yaklaşık 674 bin odası ile misafirlerini en iyi standartlarda ağırlamaktadır.
Vizyonu, misafirlerin en sevdiği iyi oteller arasında yerini alarak otelcilik sektörünün dünya çapındaki en büyük şirketlerinden birisi olmak olan IHG, tercih edilen markaları, deneyimli kadroları ve güçlü altyapısı ile hedeflerine ulaşmayı amaçlarken IHG kültüründe yer alan sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi daima önemsemektedir.
IHG otel markalarının rakipleri arasındaki farkını, deneyimli çalışanları ve sunduğu hizmetleri yaşayarak görebilirsiniz. IHG’nin sektördeki yatırımlarının devamlılığı ve sunduğu hizmetler, stratejisini misafirlerine kanıtlar niteliktedir.
Çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam için LEED* Kriterleri’ne göre hazırlanmış olan otel, doğal çevre ve kaynakların korunmasını temel alan yapı faaliyetleri ile insan ve çevre korumacı bir çok uygulamaya sahiptir. 

Crowne Plaza Istanbul Oryapark
15 Ekim 2014’te IHG grup altında açılmış olan Crowne Plaza Oryapark ise İstanbul iş dünyasının merkezi Ataşehir – Ümraniye lokasyonunda, çarpıcı mimarisi, kusursuz hizmeti, tamamı gün ışığı alan 18 adet toplantı salonu ve toplantı katılımcılarının tamamına aynı anda hizmet verebilen restoranı ile Anadolu yakasının fark yaratan toplantı oteli olmuştur.
Otel, havalimanları ve boğaz köprüleri çevre yollarının kesişme noktasında yer alan, ara yollarda vakit kaybetmeden, ana arterler üzerinden direk ulaşım imkânı sağlayan avantajlı konumuyla ve ücretsiz hizmet veren 400 araçlık otoparkı ile zamanında başlayan, verimli toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. 
Crowne Plaza Oryapark,  Anadolu yakasının lüks alışveriş merkezlerinden olan Akasya Avm, Watergarden Avm, Moderneast Avm, Buyaka Avm ve Paladium Avm’ye olan yakınlığı ile sınırsız bir alışveriş keyfi sunarken, iş merkezlerine olan yakınlığı ile de iş ve eğlenceyi bir arada deneyimleyebilmenizi sağlamaktadır.

oryapark hakkımızda