Sailing – Home 1
REZERVASYON

Yasemin Boran'la Astroloji Etkinliği

3. yılımız şerefine düzenlediğimiz etkinlik büyük ilgi gördü!

Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz etkinliğimizin konuğu Yasemin Boran, konukların yoğun ilgisine maruz kaldı. 1980 yılından beri astrolojiyle uğraşan,  astroloji alanında ün kazanmış isimlerden biri olan Yasemin Hanım, Crowne Plaza Oryapark’a gelerek astroloji meraklılarıyla buluştu.

Yeni yılda bizlerin fırtınalı, heyecanlı ve maceralı günlerin beklediğine değinen ünlü astrolog, geçen seneye göre daha dolu ve başarılı bir yılın bizi beklediğini de ekledi. 2018 yılında yıldızı en çok parlayacak burçların Yengeç ve Oğlak burçları olduğunu, diğer bütün burçların ay ve güneş tutulmalarından oldukça etkileneceğini söyledi. ‘’2018, gözünü zirveye odaklamış olanların senesi.’’ diyen Yasemin Boran aynı zamanda ‘’Şans ve şanssızlık aynı dönemde ortaya çıkar, kendinizi şansa odaklayın.’’ diyerek umut dolu konuşmalarıyla astroloji meraklılarının gözdesi oldu. Etkinliğin sonunda kendisine yönlendirilen soruları ustaca cevaplayan Boran, ayrıca kişiye özel çıkardığı yıldız haritalarını imzalayıp gelenlere dağıttı.

 

Koskoca 3 seneyi sadık müşterileri ve geniş vizyonu ile geride bırakan Crowne Plaza Oryapark, düzenlediği etkinlikleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Yoğun ilgi gören bu etkinliği, Crowne Plaza Oryapark’ın 2018 yılında daha da parlayacağına bir işaret.