Sailing – Home 1
TelefonREZERVASYON

Buyaka

166 mağazasıyla, Anadolu Yakası’nın en kapsamlı ve büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Buyaka AVM, Ümraniye’de bulunuyor. Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabileceğiniz Buyaka AVM, ayrıca, haftanın 7 günü, ücretsiz olarak hizmet veren servisleri aracılığıyla da alışveriş merkezine ulaşım sağlamaktadır. 

http://www.buyaka.com.tr 

 Ikea7 gün boyunca, saat 09:30-21:30 saatleri arasında ziyaret edebileceğiniz, dünyanın en büyük mobilya ve ev aksesuarı markalarından biri olan Ikea, Crowne Plaza Oryapark’ın olan yakınlığı ile otel misafirlerine güzel bir alışveriş alternatifi sunuyor. 

https://www.ikea.com.tr/magazalar/ikea-umraniye.aspx  


Palladium

“Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezi” olma hedefiyle kurulan Palladium AVM, 190 mağazası ile İstanbul’un en iyi alışveriş merkezlerinden biri olarak gösteriliyor. Ataşehir’in kalbinde yer alan alışveriş merkezi, farklı restoranları ve mağazaları ile Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri. 

 

http://www.palladium.com.tr/ 
Akasya

Türkiye’nin lider markalarını içinde barındıran Akasya AVM, Ünalan’da, metro ve metrobüs hattının üzerindeki merkezi konumuyla ön plana çıkan bir alışveriş merkezi. 2014 yılında açılan alışveriş merkezi, aynı zamanda kültür-sanat alanında düzenlediği etkinliklerle de  biliniyor. Mimarisiyle de dikkat çeken AVM’nin, bu alanda birçok ödülü bulunuyor.

http://www.ak-asya.com.tr  

Brandium

Ataşehir’deki bir diğer alışveriş merkezi de, 2013 tarihinde kapılarını açan Brandium AVM. Bünyesinde yerli ve uluslararası birçok markayı bulunduran alışveriş merkezi, aynı zamanada dünya mutfağından fast-food’a, birçok farklı konseptte restorana sahip. Brandium AVM, büyük sinema salonuyla sinemaseverlerin de gözde mekanlarından biri. 

 

http://www.avmbrandium.com/
Capitol

Kozmetikten spor giyime, süpermarketten sinemaya, müşterilerine her türlü eğlenceli seçeneği sunuyor. Üsküdar’ın Altunizade semtinde bulunan alışveriş merkezi, İstanbul’daki en eski ve ünlü alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olma özelliğini koruyor. Birbirinden ilgi çekici sanat ve kültür etkinliklerinin de yapıldığı Capitol AVM, şehrin en merkezi noktalarından birinde yer alıyor. 

http://www.capitol.com.tr 
Kalamış Marina & Bağdat Caddesi

Her zaman huzur ile birlikte anılan Kalamış, yemyeşil doğası ve masmavi deniziyle İstanbul’un en ünlü bölgelerindendir. Marmara Denizi’nin en güzel koylarından birinde yer alan Kalamış & Fenerbahçe Marina, 6.000'den fazla yat bağlama kapasitesine sahiptir. Kalamış’ın yakınlarında bulunan ve dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Bağdat Caddesi, özellikle hafta sonları ailesiyle dolaşmak isteyenler için oldukça uygun bir yer. 
Fenerbahçe Khalkedon

İstanbul’un doğası ve sakinliğiyle meşhur semtlerinden Fenerbahçe’de yer alan Khalkedon, bölgedeki en köklü restoranlardan biri olarak biliniyor. Özellikle Anadolu Yakası’nda yaşayanların yakından tanıdığı restoranda, Türk mutfağının yanı sıra, dünya mutfağının ilginç lezzetlerini de bulabilirsiniz. 

http://fenerbahce.khalkedon.com 
Ataşehir Hasan Kolcuoğlu

 

“Adana Metrelik Kebabı’nın mucidi” olarak bilinen Hasan Kolcuoğlu Restoran, lezzetli bir kebap yemek isteyenler için en iyi adreslerden bir tanesi. Ataşehir’in Küçükbakkalköy Mahallesi’nde bulunan restoran, bölgede bulabileceğiniz en başarılı restoran seçeneklerinin başında geliyor.  

http://www.hasankolcuogluatasehir.com